Essential Club

Labākie nakts klubi Rīgā

Kad slapjšs dubli, kā jauna dvēsele, kas meklē izklaidi un jaunas izjūtas, talkā nāk mājas lapā essential.lv ar reitingu piecpadsmit nakts klubu Rīgas jebkurai gaumei, un, kā saka, maks.

Starp citu, raksta beigās esam apkopojuši visas klubu Rīgas kartē. Sanāca ērti.Lielākā diskotēka zem klajas debess. Strādā uzaicinātie dīdžeji no Eiropas. Katru piektdienu un sestdienu notiek ballītes un koncerti. Klubā laba virtuve, tiek piedāvāti eiropiešu ēdieni, bagātīgu ēdienkarti, jūras velšu ēdieni, liela izvēle jebkura alkohola. Gada siltajā laikā, neliels baseins, ir izeja uz upes kuģīšu piestātne. Stingri – face kontrole, bieži vien ir iespējams ieeja pēc viesu saraksta – lapu. Cenas virs vidējā, porcija (låne penger fort) alkohola vērts 6-7 eiro.

Viena no iecienītākajām atpūtas vietām rīgas nodrošinātas jauniem cilvēkiem un ārzemniekiem. Projekts sākās kā sezonas, no 2013. gada darbojas visu gadu.

Atrodas rīgas ostas. Vislabāk nokļūt ar taksometru. Tramvaji nr 5 un 9 var aizbraukt līdz pieturai Vasingtona laukumus. Ērti dīvāni, cigāru istaba, liela deju grīda, galerija ar galdiņiem otrajā stāvā – šeit viss ir patiesi naksnīgo atslābināšanos. Organizē koncertus krievijas un eiropas zvaigznēm. Stingra dress-kodu un face kontrole – se dette nettstedet. Sportisks stils nav atļauta.

Spēkā vecuma ierobežojumi – viesiem, kas jaunāki par 21 gadu, klubs nelaiž. Cenu politika – dārgi. Ieejas biļete – 20 eiro.