Essential Club

Movida Corona

Corona extra un klubs Essential izsludina trešo starptautisko konkursu Movida Corona.

Tāpat kā pagājušajā gadā Dj sacensības norisināsies piecu mēnešu garumā , bet Baltijas lielā fināla uzvarētājs, kopā ar pārējiem nacionālo finālu uzvarētājiem, dosies uz Spāniju, Madridi , kur norisināsies lielās fināla sacensības.

Šajā konkursā, visā eiropā, piedalās vairāk nekā simts DJ. Pusgada garumā viņi sacentīsies savā starpā, lai pēc tam 20, paši labākie, satiktos klātienē, Madridē un noskaidrotu PAŠU LABĀKO, kurš tad arī iegūs šī gada lielo balvu. Vairāk par balvām atradīsiet www.movidacorona.com.

Lai piedalītos šajā aizraujošajā konkursā, Latvijas DJ jāieraksta 25 minūšu garš sets , kuru jāpublicē portālā http://www.facebook.com/MovidaCoronaLatvia. Atceries Tev jābūt vismaz 18 gadu vecam , lai piedalītos šajā konkursā.

No visiem iesūtītajiem setiem 10.07.2011 tiks atlasīti, pēc žūrijas novērtējuma, labākie, kuri jau 23. Jūlijā tiksies 1. atlases kārtā klubā Essential. Otrā atlases kārta norisināsies Dzintaru pludmalē 30.07. Bet Latvijas pusfināla un fināla pasākums risināsies klubā Essential, attiecīgi 27.08 un 30.09, bet Baltijas lielais fināls klubā Tarantino (Lietuva) , 07.10. Baltijas fināla uzvarētājs saņems balvā braucienu uz Madridi, kur piedalīsies Eiropas finālā ar iespēju iegūt konkursa galveno balvu- līgumu ar Pacha club Ibiza

Arī šīgada konkursu vērtēs žūrija, kuru veidos Essential club pārstāvis (30% no kopējā balsu skaita), Corona extra pārstāvis (30% no kopējā balsu skaita), 2010. gada Baltijas konkursa uzvarētājs DJ Uppfade (30% no kopējā balsu skaita), un protams pasākumu apmeklētāju un fanu viedoklis (10% no balsu skaita).

Karstasinīgakos fanus gaida speciālas balvas no Corona Extra.

Ar pilnu noteikumu aprakstu un konkursa nolikumu var iepazīties http://www.facebook.com/MovidaCoronaLatvia