Essential Club

Labākie nakts klubi Rīgā

Kad slapjšs dubli, kā jauna dvēsele, kas meklē izklaidi un jaunas izjūtas, talkā nāk mājas lapā essential.lv ar reitingu piecpadsmit nakts klubu Rīgas jebkurai gaumei, un, kā saka, maks.

Starp citu, raksta beigās esam apkopojuši visas klubu Rīgas kartē. Sanāca ērti.Lielākā diskotēka zem klajas debess. Strādā uzaicinātie dīdžeji no Eiropas. Katru piektdienu un sestdienu notiek ballītes un koncerti. Klubā laba virtuve, tiek piedāvāti eiropiešu ēdieni, bagātīgu ēdienkarti, jūras velšu ēdieni, liela izvēle jebkura alkohola. Gada siltajā laikā, neliels baseins, ir izeja uz upes kuģīšu piestātne. Stingri – face kontrole, bieži vien ir iespējams ieeja pēc viesu saraksta – lapu. Cenas virs vidējā, porcija (låne penger fort) alkohola vērts 6-7 eiro.

Viena no iecienītākajām atpūtas vietām rīgas nodrošinātas jauniem cilvēkiem un ārzemniekiem. Projekts sākās kā sezonas, no 2013. gada darbojas visu gadu.

Atrodas rīgas ostas. Vislabāk nokļūt ar taksometru. Tramvaji nr 5 un 9 var aizbraukt līdz pieturai Vasingtona laukumus. Ērti dīvāni, cigāru istaba, liela deju grīda, galerija ar galdiņiem otrajā stāvā – šeit viss ir patiesi naksnīgo atslābināšanos. Organizē koncertus krievijas un eiropas zvaigznēm. Stingra dress-kodu un face kontrole – se dette nettstedet. Sportisks stils nav atļauta.

Spēkā vecuma ierobežojumi – viesiem, kas jaunāki par 21 gadu, klubs nelaiž. Cenu politika – dārgi. Ieejas biļete – 20 eiro.


Rīgas naktsdzīve

Pārsteigums un brīnums, līnija kopš pirmās minūtes. Pilsēta ir elegants, viesmīlīgi un intriģējošs, lai gan atmosfēru, gan arhitektūru, izklaides un nakts dzīvi: Latvijas kapitāla lepojas klātbūtni daudziem restorāniem, vīna bāri, krogi un diskotēkām, lai skaudība lielākajām Eiropas galvaspilsētām. Lielākā daļa krogi un klubi atrodas Rīgas pilsētas vēsturiskajā centrā un ir pārpildītas, no trešdienas līdz sestdienai. Vecrīgā ir diezgan mazs, un tas ir viegli, lai apmeklētu 4 vai 5 bāriem vai klubiem katru nakti. Pastāv arī reālā Pub tūres organizēti, lai palaistu krogi pilsētā, un, lai saņemtu nosēts ar kompāniju! Vietējie jaunieši nav pavadīt visu nakti, jo viens klubs, bet patīk pārvietoties un baudīt dažādu stilu, ka (sms kredīts‌) katra Rīgas bārs ir piedāvāt.

Bet tas, ko piesaista daudz jauniešu, kas šeit no visas pasaules, ir, bez šaubām, krāšņām meitenēm no Rīgas! Latvijas galvaspilsētā ir vienīgā paradīze, iespējams, pat par to, ka šeit ir milzīgs neproporcionāls sadalījums starp dzimumiem: to, kas tur ir 100 sievietēm (gandrīz visām skaists) katra 80 vīriešiem. Attiecībā uz līmeni, skaistas meitenes: iet ticēt!

Redzēt, kas ir labākās vietas, naktsdzīve Rīgā: moderni restorāni, finest vīna bāri un diskotēkas, kur skropstu ārā naktī. Kur aizņemties naudu?

Atvērts piektdien un sestdien no 22.00 līdz 6.00

Ļoti liela Disco apmeklē galvenokārt Krievi, lai Gan tas ir viens no slavenākajiem klubiem Rīgā. Atrodas nedaudz ārpus vēsturiskā centra, no kuras jūs varat sasniegt ar kājām, 15 minūtes, pa ielu Brīvības. Atvērts piektdienās un sestdienās, klubs piedāvā techno mūzikas un animācijas ar ļoti cute dejotāji. Īpaša iezīme kluba deju grīdas “Sarkanā Kvadrāta”, ja krievu mūziku, dejoja apkārt ar Padomju stilā propagandas vidē, ar Kirilicas burtiem un attēliem, Ļeņina un Ivans Drago. Labvakar: jums ir izmēģināt. Ieeja par 7-10 eiro.