Mēs mīlam mūsu patiesā pilsēta, un nav labāks veids, kā baudīt to, nekā tad, ja tas ir peldējās orangey-rozā nokrāsas saulrietu, ar dzērienu rokā.
Vai jūs to baudām no pilsētas, jumta plašajā terasē vai jūs esat uzlādes ārā smiltis, mēs esam ieguvuši jums attiecas (nākamajā 37 dienas vismaz).

Šis bārs atrodas 13. stāvā apdullināšanu PIECIEM Palm Jumeirah (kas pat smaržo iedomātā). Cast jūsu acis pāri vēl ūdeņos Palmu malkojot par specialitātes jaukts dzēriens, un lasot Kubas ruļļos, ja garastāvoklis, jūs nonākat. Šī noteikti ir viena tiem, kam patīk smalkākas lietas dzīvē, lai gan tas nav pārāk smagā par bankas bilanci, ar pudeles apiņu sākot no Dhs41. (Mums neteica, tas bija lēts laina 18v…)

Tas viens kultūrām uz augšu par katru Dubaija iedzīvotāja kausa sarakstu, un kāda labāka vieta, kur malkot sundowner nekā no 122nd grīdas pasaules tallest ēka? Ja jūs esat mazliet par ļodzīgs pusē, jūs varat atrisināt jūsu nervus ar vienu no izgudrojuma jaukto dzērienu vai iekost no atpūtas izvēlne, lai gan cenas ir gandrīz tikpat straujš kā Burj Khalifa pati.

Ja tur bija kādreiz vieta, lai saņemtu savu gladrags un skatīties uz leju uz citiem tā ir no Zelta, 27 – galvenokārt tāpēc, ka tas ir uz 27. stāvā. Arī, tas ir pareizi izdomātu, kā to varētu sagaidīt no kādas Burj Al Arab izveidi. Interjers ir glitzy, treknrakstā un dekadents (jo labs veids), un no grīdas līdz griestiem logi, dot ceļu panorāmas skats ārā pa Jumeirah. Jūs, iespējams, ir uzņemt jūsu žokļa.

Bārs ir iespaidīgs 68 stāviem uz augšu, tik ideāls, lai mazliet saulrieta atzinību (un potenciālo vertigo). Lielie logi ir ideāli piemērots mazliet miglains-eyed gawping un skatu Biznesa Līcis un Sheikh Zayed Road ir otrā-nav. Kanādas eksporta ir arī daži diezgan interesanti dzērienu izvēlnē un ir mazliet hipster, ja jūs fancy apbrīnot dažas bārdas par bushier šķirnes, lai gan mēs novilkt līniju pie potītes-grazers.

Ja tev Instagram, tad jūs esat noteikti ir pazīstami ar To, Penthouse – lai gan savu viedokli būs doubtlessly ir aizsprostots ar krēpes, matu pieaudzēšana, izpleš off vējā, kā to īpašnieks gazes off tālumā. Atrašanās vieta un viedokli – ir apdullināšanas, kā arī sociālo mediju iespējas ir bezgalīgas, un tas nozīmē, ietekmētāji un wannabes ganāmpulka šeit, to droves. Neļaujiet, ka nodot jums off, lai gan, mēs Huiput nepadoties jums nav pieņemt savu pieķeršanos, kad iepazīstināja ar tik ievērojamu fona, un tas ir, pirms jūs veikt slidens baltu-mazgā vietai un izgudrojuma jaukto dzērienu izvēlnē. Sievietēm vajadzētu galvas šeit otrdien trīs bezmaksas dzērieniem.